Mekan - Mimari Çekimi

Hızla büyüyen dijital dünyada rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için işletmenizi veya oluşturduğunuz mimari tasarımı web sitenizde ve sosyal medya platformlarınızda en etkili şekilde göstermek ticari bir zorunluluk olmuştur. Bu nedenle fotoğrafı çekilecek alan için en doğru konsepti oluşturuyor, alandaki ışık değerlerini ölçülerek en doğru pozlama ile konuyu en iyi şekilde yansıtan açıları belirleyerek fotoğraflarımızı çekiyoruz..

image

Organizasyon – Etkinlik Çekimi

Kuruluşunuzun düzenlediği etkinliklerin gerek web sitenizde gerekse sosyal medyada yayınlanarak kalıcı olması sadece katılanların değil, katılmayanların da dikkatini çekmesi kurumunuzun imajını olumlu yönde etkileyecek faktörlerin başında gelmektedir. Kuruluşunuzun düzenlediği toplantı, fuar, seminer, parti, event, ödül töreni gibi organizasyonların çalışanlarınız, iş ortaklarınız ve müşterileriniz üzerinde etkili bir iz bırakması için çalışıyoruz.

image
image

Moda Katalog Çekimi

Moda/Tekstil alanındaki tasarımlarınızı ön plana çıkararak, ürünlerinizi gerek dijital ortamda, gerek basılı kataloglarda müşterilerinize sunabileceğiniz görseller oluşturuyoruz. Hedef kitlenize vermek istediğiniz mesaj doğrultusunda etkileyici çekim tekniklerini kullanarak ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturuyor, markanızın imajına katma değer sağlamak için çalışıyoruz.

image

Kişisel Fotoğraf Çekimi

İster stüdyo ortamında, ister dış mekanda..

Hayal ettiğiniz kareyi, birlikte oluşturuyoruz.

Çalışmaktan keyif alırken vaktin nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız..

Kendinizi özel hissedeceğiniz ve “Hiç bitmesin” diyeceğiniz eğlenceli bir deneyime hazır olun!!

image
image

Ürün Çekimi

İşletmenizin imal ettiği, geliştirdiği veya satışını gerçekleştirdiği ürünlerin sunumu hedef satışlara ulaşmak ve satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak açısından büyük önem arz etmektedir. Web siteniz, sosyal medya platformlarınız veya e-ticaret portalınızda sergileyeceğiniz ürünleri optimum ışık değerleri ve en doğru açı ile fotoğraflandıktan sonra profesyonel yazılımlarda gerekli düzenlemeleri yaparak sunuma hazır halde getiriyoruz.

image